Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bożejewiczki
Numer: StPr/21/0351
OBOWIĄZKI:

sprzedaż artykułów spożywczych i chemicznych, utrzymanie czystości

Miejsce pracy:

Bożejewiczki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • eobuwie.pl S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • niepełny etat Czym będziesz się zajmować? Obsługą Klienta - doradca wizerunkowy Klienta, Budowaniem długofalowych relacji z Klientem, Pomocą przy sprzedaży w sklepie,...

  • Zobacz więcej

  • eobuwie.pl S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Czym będziesz się zajmować? Obsługą Klienta - doradca wizerunkowy Klienta, Budowaniem długofalowych relacji z Klientem, Pomocą przy sprzedaży w sklepie, Pomocą w obsłudze...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • Sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak