Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Skrwilno
Numer: StPr/21/0719
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, zamawianie towarów, obsługa klienta.Oferta zatrudnienia po stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

pracowitość, dokładność, otwartość na klienta

Miejsce pracy:

Skrwilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • SMYK S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca części

  • MOTOKARIERA S.C. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz,Toruń Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. sprzedaż części zamiennych i akcesoriów zza lady, typowanie części na rzecz serwisu,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Big Star Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz - Focus Mall, Bydgoszcz - Galeria Pomorska Dodane: dzisiaj
    • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, obsługę stanowiska kasowego, dbanie o...

  • Zobacz więcej