Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Barcin
Numer: StPr/21/0875
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca
Miejsce pracy:

Barcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer / Kasjerka

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, ul. Niesiołowskiego 23A Dodane: 2021-10-23
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne,...

  • Zobacz więcej
  • Asystent Sprzedaży

  • C&A Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-10-22
    • Nasze oczekiwania: łatwość nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych samodzielność w działaniu i zaangażowanie umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista...

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-10-21
    • zapoznanie się z zakładem, stanowiskiem pracy; przygotowanie stanowiska pracy; dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej; utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu;...