Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3505
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta i kasy fiskalnej. Pomoc w przyjmowaniu i zamawianiu towaru.Staż w dzielnicy: Wzgórze Wolności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 8A Dodane: wczoraj
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer / Kasjerka

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, ul. Niesiołowskiego 23A Dodane: wczoraj
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne,...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer / Kasjerka

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, ul. Niesiołowskiego 23A Dodane: 2021-10-18
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne,...

  • Zobacz więcej