Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Popowo
Numer: StPr/21/1038
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Popowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta

  • OCHNIK S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz - Zielone Arkady Dodane: wczoraj
    • do salonu w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer / Kasjerka

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lipno, ul. 22 Stycznia 2a Dodane: 2021-12-04
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne,...

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-12-03
    • Zgodnie ze stanowiskiem pracy.Oferta zar=trudnienia po stażu. Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: podstawowe, brak