Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kołaczkowo
Numer: StPr/22/0432
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kołaczkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żmijewo Dodane: wczoraj
    • sprawna i kulturalna obsługa klienta, przygotowanie do sprzedaży i wyeksponowanie towaru, przyjęcie towaru, doradzanie klientom, obsługa kasy fiskalnej i terminala, utrzymanie...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: wczoraj
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Miejsce odbywania stażu: ul. 4-go Stycznia 6, ul. Lotników 11 88-190 Barcin

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • Obsługa kasy, obsługa klienta, przyjmowanie towarów, ekspozycja towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej