Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/22/0538
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca internetowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - pakowanie towarów; - wystawianie ofert; - obsługa klientów sklepu. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Wyżyny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Raciążek Dodane: wczoraj
    • Sprzedaż w kawiarni, obsługa gości odwiedzających kawiarnie, obsługa kasy fiskalnej, oraz terminala płatniczego, utrzymanie porządku na stanowisku. Wymagania konieczne:...