Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/22/0407
OBOWIĄZKI:

- doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów, - sprzedaż towarów, - wystawianie faktur, - dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kasjer-sprzedawca
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

znakomość programu SUBIEKT

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu