Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Podgórz
Numer: StPr/23/0048
OBOWIĄZKI:
bezpośrednia obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej; kontrola stanów zatowarowania i składanie zamówień towarów; kontrola jakości; utrzymanie porządku w sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Min. poziom wykształcenia :zasadnicze zawodowe.

Miejsce pracy:

Podgórz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer - sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej obsługa terminala towarowanie sklepu utrzymanie porządku na terenie sklepu obsługa dostaw Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bocianowo...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Koronowo Dodane: wczoraj
    • - aktywna obsługa klienta - układanie i ekspozycja towaru - przyjmowanie dostaw - pomoc i doradztwo w wyborze roślin, sprzętu, środków. Staż odbywać się będzie w gminie...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: wczoraj
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej