Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1402
OBOWIĄZKI:
PRACA W SKLEPIE Z TKANINAMI I ARTYKUŁAMI PASMANTERYJNYMI, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW SPRZEDAŻOWYCH, OBSŁUGA KOMPUTERA, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W SKLEPIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Kontakty z innymi ludźmi
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY TEKSTYLNEJ I PASMANTERYJNEJ

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu