Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/20/0900
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie , wykładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Badania sanitarno-epidemiologiczne

Miejsce pracy:

Szubin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią



Zobacz podobne oferty

  • Dozorca/robotnik gospodarczy (nr 2567)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-06
    • - ochrona zakładu i mienia firmy na jego terenie- monitorowanie i rejestarcja ruchu osób, pojazdów i kluczy- utrzymanie czystości parkingu- zimowe odśnieżanie rejonów- inne prace...

  • Zobacz więcej
  • Doradca klienta

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2020-10-06
    • Sprzedaż mebli, doradca klienta.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. zawodowe, ambicja, chęć do...

  • Zobacz więcej