Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Lniano
Numer: StPr/20/1044
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy.
Miejsce pracy:

Lniano

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zobacz podobne oferty

  • Rzeźnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-01-23
    • Rozbiór głów wp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: Wymagane doświadczenie zawodowe.

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ślesin Dodane: 2021-01-23
    • wykonywanie napraw przy ciągnikach siodłowych, naczepach; Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z wytycznymi;, analiza i planowanie zapasów magazynowych Wymagania konieczne:...

  • Ślusarz

  • Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2021-01-23
    • obsługa elektronarzędzi, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów