Praca: Śrutownik elementów metalowych (nr 1063)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Śrutownik elementów metalowych (nr 1063)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1063
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do piaskowania i śrutowania oraz innych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej elementów metalowych w celu przygotowania ich do lakierowania.Miejsca wykonywania pracy: Pojazdy Szynowe PESA S.A. i Zakład Mechaniczny Skraw-Mech Sp. z o.o. ul. Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz oraz teren województwa kujawsko-pomorskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali szlifierze narzędzi i polerowacze metali (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: obsługa szlifierki

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie, min. miesięczne doświadczenie zawodowe w branży budowania konstrukcji metalowych, umiejętność obsługi maszyn do piaskowania lub śrutowania elementów metalowych, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy