Praca: Stanowisko ds. konta ubezpieczonego r75/1040-474/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Stanowisko ds. konta ubezpieczonego r75/1040-474/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/1043
OBOWIĄZKI:
Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych.Miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167, 87-800 Włocławek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie. WYMAGANIA MILE WIDZIANE: wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, administracja, prawo); minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi. WYMAGANIA DODATKOWE: znajomość ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy; znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - w zakresie podlegania obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu; znajomość ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - w zakresie FP; umiejętność obsługi pakietu MS Office; orientacja na cel i jakość, współpraca, elastyczność,nastawienie na rozwój, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku