Praca: Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków r84/0179-84/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków r84/0179-84/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0179
OBOWIĄZKI:
Zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład, z wyjątkiem zasiłków pogrzebowych należących do właściwości WRUM, a w Oddziale zapewnia także przygotowanie dokumentacji do świadczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie; MILE WIDZIANE: wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne), minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową; WYMAGANIA DODATKOWE: znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz rozporządzeń do tej ustawy, znajomość ustawy o emeryturach i rentach z FUS w części dotyczącej zasiłku pogrzebowego; znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy, umiejętność obsługi pakietu MS Office, orientacja na cel, współpraca, orientacja na klienta, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku