Praca: Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1626
OBOWIĄZKI:
Opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład z wyjątkiem zasiłków pogrzebowych należących do właścowości WRUM, a w Oddziale zapewnia także przygotowanie dokumentacji do wypłaty świadczeń. wypadkowego oraz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe ekonomia, rachunkowość, administracja. Doświadczenia min. 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową. Znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz rozporządzeń do tej ustawy, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń oraz rozporządzeń do tej ustawy, znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w zakresie dot. zasiłku pogrzebowego. Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE, Orientacja na cel, komunikacja, orientacja na klienta, radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Oferta skierowana również dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, Praca w Odziale w Grudziądzu. Praca na umowę zlecenie. Wynagrodzenie brutto od 2600 zł

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu