Praca: Stanowisko ds. zajęcia pasa drogowego w wydziale zarządzania pasem drogowym (nr 0310)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stanowisko ds. zajęcia pasa drogowego w wydziale zarządzania pasem drogowym (nr 0310)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0310
OBOWIĄZKI:
I. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje miedzy innymi:- wydawanie decyzji na lokalizacje i umieszczanie w pasie drogowym tymczasowych obiektów budowlanych i stoisk handlowych,- przygotowywanie umów cywilno-prawnych na dzierżawę gruntów w pasie drogowym,- wydawanie opinii do decyzji administracyjnej na wykorzystanie dróg w sposób szczególny (zawody sportowe, rajdy, wyścigi, zgromadzenia i inne imprezy),- wydawanie decyzji na zajęcie pasa drogowego dla urządzeń lub obiektów niezwiązanych z gospodarką drogową lub potrzebami ruchu,- przeprowadzanie inwentaryzacji z natury zajęć pasa drogowego i nanoszenie ich na mapy cyfrowe.Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:- usytuowanie stanowiska pracy: przy ulicy Toruńskiej 174a, budynek wielopiętrowy, schody i winda,- sytuacje stresowe,- wyjazdy służbowe w teren,- obsługa urządzeń wyposażonych w monitory ekranowe.Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w miesiącu styczniu 2021 roku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem:a/ niezbędne:- posiadać wykształcenie wyższe,- staż pracy co najmniej 2 lata,- prawo jazdy kat. B,- znajomość przepisów:> Ustawy o drogach publicznych (Dz.U. z 2020r. poz. 470 t.j. z późn. zm.),> Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz.U. 2020r. poz. 256 t.j. z późn. zm.),- biegła obsługa pakietu MS Office,- obywatelstwo polskie,- mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.b/ dodatkowe:- znajomość programów graficznych MicroStation lub Auto Cad,- znajomość przepisów:> Ustawy o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020r. poz.713 t.j. z późn. zm.),> Ustawy Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2020r. poz.110 t.j. z późn. zm.),> Ustawy Prawo o zgromadzeniach (Dz.U. z 2019r. poz.631 t.j. z późn. zm.),> Ustawy Prawo budowlane (Dz.U. z 2020r. poz. 1333 t.j. z późn. zm.),- umiejętność pracy w zespole,- umiejętność radzenia sobie w trudnych, stresujących sytuacjach i pracy pod presją czasu,komunikatywność.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy