Praca: Starszy referent

Komenda Powiatowa Policji w Świeciu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Świecie
Ogłoszenie o naborze Nr 69525

Warunki pracy

Praca wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych, nie związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, wymaga częstych kontaktów telefonicznych jak i osobistych z pracownikami jednostek ościennych, w budynku nie występują szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy, brak specjalnego dostosowania budynku dla osób niepełnosprawnych, praca jednozmianowa w godzinach 7:30-15:30.

Zakres zadań

  • Obsługiwanie magazynu druków, materiałów biurowych, środków czystości i materiałów gospodarczych KPP w Świeciu
  • Prowadzenie indywidualnej kartoteki mundurowej w zakresie odzieży ochronnej, środków higieny osobistej oraz wyposażenia specjalnego
  • Zaopatrywanie policjantów i pracowników w środki higieny ochronnej oraz sporządzanie w tym celu stosownych zapotrzebowań
  • Prowadzenie ewidencji: sprzętu żywnościowego, sprzętu p.poż., sprzętu i materiałów medycznych, sprzętu techniki biurowej, kulturalno-oświatowej, techniki policyjnej, psów służbowych oraz sprzętu kwaterunkowego
  • Sporządzanie bieżących wykazów za dojazdy do służby, delegacji, należności równoważnika na wyżywienie psów służbowych
  • Archiwizowanie i przekazywanie dokumentacji Zespołu Administracyjno-Gospodarczego do Składnicy Akt

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, komunikatywność
  • Umiejętność obsługi komputera (WORD, EXEL)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe