Praca: Starszy specjalista do spraw informatyki(nr 0056)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy specjalista do spraw informatyki(nr 0056)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowiskupodstawowy:a) obsługa i konfiguracja systemów informatycznych,b) obsługa sieci teleinformatycznej i sprzętu audiowizualnego,c) administrowanie zdalnym serwerem i stroną www KPCEN w Bydgoszczy,d) prowadzenie szkoleń dla pracowników placówki w zakresie prawidłowego i bezpiecznego użytkowania systemu informatycznego,Zakres wykonywanych zadań na stanowiskudodatkowy:a) współpraca przy tworzeniu planów rozwoju technicznego placówki, oraz rozwoju bazy sprzętowej i oprogramowania,b) realizacja zadań wynikająca z udziału placówki w projektach UE.Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:a) praca wykonywana w godzinach przedpołudniowych,b) miejsce pracy: budynek piętrowy, stanowisko pracy mieści się na parterze.c) konieczność poruszania się po kondygnacjach,e) praca przy komputerze, urządzeniach biurowych, praca od 25 stycznia 2021 r. lub od 1 lutego 2021 r. na umowę o pracę (1/2 etatu), pierwsza umowa na czas określony 6 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

Wymagania1. niezbędne:a) ukończone studia wyższe z zakresu informatyki,b) obywatelstwo polskie,c) co najmniej pięcioletni staż pracy w zakresie informatykid) znajomość zagadnień związanych z obsługą, konfiguracją i bezpieczeństwem systemów informatycznych,e) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznychf) niekaralność,g) skrupulatność, komunikatywność, samodzielność, sumienność i dokładność.dodatkowe:a) dodatkowe kwalifikacje.b) umiejętność pracy w zespole,c) dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy