Praca: Starszy specjalista w oddziale inwestycji sojuszniczych (nr 3617)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy specjalista w oddziale inwestycji sojuszniczych (nr 3617)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3617
OBOWIĄZKI:
1. Analizowanie okresowych sprawozdań, prezentacji oraz innych materiałów dotyczących realizacji zadań infrastrukturalnych na rzecz wojsk sojuszniczych.2. Agregacja danych na podstawie przesłanych przez Inwestorów Wojskowych okresowych sprawozdań z realizacji zadań wynikających z zawartej umowy pomiędzy rządem Rzeczpospolitej Polskiej a rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o wzmocnionej współpracy obronnej.3. Przygotowywanie wstępnych propozycji odpowiedzi na wpływającą od strony amerykańskiej korespondencję.4. Przedstawianie wniosków oraz propozycji na podstawie otrzymywanej od Inwestorów Wojskowych oraz strony amerykańskiej korespondencji.5. Opracowywanie sprawozdań, meldunków oraz prezentacji dotyczących realizacji zadań inwestycyjnych związanych z pobytem wojsk sojuszniczych na terytorium RP.Rodzaj umowy: umowa na czas określony (zastępstwo na czas nieobecności pracownika).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe.Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata pracy zawodowej, w tym doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji sprawozdawczo-analitycznej i prowadzenia korespondencji pomiędzy instytucjami.Wymagania dodatkowe:1. Podstawowa wiedza z zakresu infrastruktury.2. Biegła umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie pakietu MS Office.3. Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru realizowanych zadań.4. Preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w wymiarze min. 2 lat.5. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 703 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy