Praca: Staż efs/fp nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż efs/fp nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0338
OBOWIĄZKI:

staż: planowanie pracy - pisanie planów miesięcznych, zestawów ćwiczeń gimnastycznych, zabaw ruchowych, zapisy dzienne w dzienniku zajęć, realizacja procesu wychowawczo-dydaktycznego w powierzonej grupie wiekowej, współpraca z drugim nauczycielem prowadzącym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel nauczania początkowego
Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna
Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika

Wymagania inne:

zamiłowanie do pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia