Praca: Staż efs/fp pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż efs/fp pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0466
OBOWIĄZKI:

staż; utrzymywanie czystości i porządku obiektu, drobne prace naprawcze i konserwacyjne ogrodzenia, terenu zielonego, parkingów, itp.; zgłaszanie zauważonych usterek i awarii, zaopatrzenie w drobne materiały i części, zabezpieczenie mienia firmy przed kradzieżą i dewastacją, odśnieżanie, koszenie trawy, grabienie, podlewanie, opróżnianie koszy na śmieci, pomoc przy rozładunku dostaw, odbiór towaru ze wskazanego miejsca, załadunek i rozładunek, współpraca z magazynem części.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia