Praca: Staż magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż magazynier
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i rozładunek dostaw, weryfikacja zgodności dostawy z dokumentacją, rozmieszczanie i układanie towarów zgodnie z określoną lokalizacją, kompletacja zamówień, kontrola stanów magazynowch, przygotowywanie towarów do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, sumienność, punktualność, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia