Praca: Staż pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż pracownik biurowy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0243
OBOWIĄZKI:
obsługa korespondencji, przyjmowanie interesantów, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji, wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, obsługa rozmów telefonicznych, przygotowywanie pism firmowych, obsługa sekretariatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point), obsługa urzadzeń biurowych, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia