Praca: Staż specjalista do spraw administracji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż specjalista do spraw administracji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
Przegląd ogłoszeń dot. usług zgodnie z profilem działalności. Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Przygotowywanie projektów instrukcji, procedur, polityk oraz innych wymaganych dokumentów, m.in. dot. bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i ochrony sygnalisty. Przygotowywanie materiałów na spotkania z klientami. Prowadzenie firmowych mediów społecznościowych (Facebook, Linkedin). Tworzenie artykułów na firmowe strony internetowe. Przegląd dostępnych informacji związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą (strony internetowe, prasa).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: administracja, ekonomia, prawo, informatyka, cyberbezp., sprzedaż
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie co najmniej średnie. Specjalność:administracja, ekonomia, prawo, informatyka, cyberbezpieczeństwo, sprzedaż lub pokrewne . Znajomość języka angielskiego: B1-C1. Znajomośc pakietu Office w stopniu co najmniej dobrym. Komunikatywność, umiejętność sprzedaży i kontakt z klientem

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia