Praca: Stażysta lub mł. asystent (nr 1995)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta lub mł. asystent (nr 1995)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1995
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie bezpieczeństwa żywności i żywienia poprzez działania kontrolne w obszerze nadzorowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy- sprawowanie bieżącego nadzoru sanitarnego w wyznaczonym rejonie poprzez przeprowadzanie kontroli żywnościowo-żywieniowych w zakresie zadań sekcji- opracowywanie ocen stanu sanitarnego nadzorowanych grup obiektów oraz danych do celów statystycznych z zakresu działalności Sekcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Kompleksowa obsługa biura z obsługą pakietu Ms Office i Internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość ustaw: o Inspekcji Sanitarnej, Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.[Inne] : 1. Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku: technologia żywności, żywienie człowieka, biologia, chemia.2. Ofertę należy przygotować wg wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze nr 6/2021 opublikowanym na stronie BIP PSSE w Bydgoszczy http://www.bippssebydgoszcz.pl/

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy