Praca: Stażysta/ młodszy asystent (nhk)(nr 3294)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta/ młodszy asystent (nhk)(nr 3294)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3294
OBOWIĄZKI:
- uczestniczenie w realizacji bieżących zadań oddziału,- przygotowywanie ocen, analiz i zbiorczych informacji z terenu województwa,- rozpatrywanie skarg, wniosków i odwołań,- współpraca z innymi służbami i inspekcjami, organami władzy rządowej i samorządowej w zakresie wynikającym z realizowanych zadań,- prowadzenie merytorycznego nadzoru nad działalnością powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych w obszarze wynikającym z zadań oddziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunkowe: zdrowie publiczne, biologia, ochrona środowiska i pokrewne,minimum roczne doświadczenie zawodowedobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word i inne), obsługa urzadzeń biurowych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy