Praca: Stażysta w sekcji nadzoru przeciwepidemicznego oraz ocen i analiz

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Stażysta w sekcji nadzoru przeciwepidemicznego oraz ocen i analiz
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1519
OBOWIĄZKI:
staż FP/ nabórudział w sporzadzaniu raportów typu Sentinel- grypa, zapoznanie z wywiadami epidemiologicznymi wprowadzanymi w przypadku wystapienia chorób zakaźnych, wprowadzanie danych do Systemu Rejestracj Wywiadów Epidemiologicznych, wprowadzanie w zasady postępowania w przypadku pokąsania przez zwierze, współuczestnictwo w kontrolach sanitarnych podmiotów leczniczych i inne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagane wykształcenie wyższe o specjalności: ochrona środowiska, biologia, chemia

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia