Praca: Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Stażysta
Miejsce pracy: Mrocza
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
- promowanie produktów Banku;- informowanie o aktualnej ofercie oraz o nowych produktach i usługach;- praca z dokumentacją;- obsługa przed i posprzedażowa Klientów;- zapoznanie z procesem reklamacji;- sprzedaż produktów i usług bankowych.Oferta stażu dla osób do 30r. życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ekonomia, finanse, bankowość
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Mrocza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią