Praca: Stolarz budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Stolarz budowlany
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
Obróbka drewna- frezowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: stolarz
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2024-05-16
    • Projektowanie i serwis Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Raciąski Młyn Dodane: 2024-05-16
    • szlifowanie elementów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Stolarz meblowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Służewo Dodane: 2024-05-12
    • Obsługa maszyn stolarskich, elektronarzędzi, czytanie rysunku, produkcja mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej