Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/20/0404
OBOWIĄZKI:
0cięcie i oklejanie, montaż mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: wykonywania prac stolarskich

Miejsce pracy:

Chełmno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz galanterii drzewnej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Okoniny Dodane: 2021-03-02
    • pomoc w stolarni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Topólka Dodane: 2021-02-26
    • wg pracodawcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej