Praca: Stolarz meblowy(nr 3356)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stolarz meblowy(nr 3356)
Miejsce pracy: Dobrcz
Numer: StPr/20/3356
OBOWIĄZKI:
montaż mebli w warsztacie i u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Dobrcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Samostrzel Dodane: wczoraj
    • Produkcja mebli twardychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Zawód: Stolarz*

  • Zobacz więcej
  • Stolarz - montażysta mebli(nr 3482)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Goncarzewy Dodane: 2020-12-01
    • Obsługa maszyn stolarskich, składanie mebli, montaż mebli u klientapraca na terenie woj. kuj.-pom.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: prawo...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-12-01
    • Składanie i motaż mebli według projektu, obsługa maszyn i elektronarzędzi stolarskich.Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące:...

  • Zobacz więcej