Praca: Stolarz - Operator maszyn do obróbki drewna

KMW INVEST Sp. z o. o., przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Stolarz - Operator maszyn do obróbki drewna
Miejsce pracy: Inowrocław
Opis stanowiska
  • Wykonywanie prac stolarskich przy użyciu dedykowanych maszyn i narzędzi.
  • Montaż wyrobów meblarskich (na terenie zakładu oraz u klienta).
  • Pracę z dokumentacją techniczną.
  • Pracę według wymagań jakościowych dotyczących produkcji i montażu.
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.
  • Współpracę z innymi działami w szczególności z technologami i konstruktorami.
Wymagania
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi stolarskich.
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piły, frezarki, szlifierki, okleiniarki).
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność pracy z przewodnikami produkcyjnymi.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych wyrobów.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych w zakresie montaży.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów.
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia.
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw.