Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Stolarz
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0505
OBOWIĄZKI:

produkcja mebli kuchennych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gać Dodane: wczoraj
    • zgodny ze stanowiskiemWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: dop 127.19 EFS 1.1.1 POWER NEET IV

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Śliwiczki Dodane: wczoraj
    • Wykonywanie elementów stelażyWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Umowa zlecenie

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Samostrzel Dodane: 2020-12-02
    • Produkcja mebli twardychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Zawód: Stolarz*