Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Stolarz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0366
OBOWIĄZKI:
Obsługa piły, okleiniarki, poziomicy laserwoej. Cięcie formatowanie na wymiar. Montaż na gotowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla konstrukcyjny / Stolarz

  • Peab Sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Wymagania 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane) znajomość języka angielskiego mile widziana prawo jazdy kat. B posiadanie...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Białe Błota Dodane: 2021-06-21
    • doświadczenie w zawodzie stolarz mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych umiejętność pracy w zespole

  • Zobacz więcej
  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-06-21
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Zobacz więcej