Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Stolarz
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/22/0143
OBOWIĄZKI:

obróbka artykułów drewnianych obsługa specjalistycznych narzędzi szlifowanie bądź frezowanie oklejanie mebli łączenie rozmaitych części lakierowanie powierzchni wykonanych elementów odczytywanie rysunków technicznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pólko Dodane: 2022-05-19
    • .

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osie Dodane: 2022-05-17
    • rozróżnianie gatunków drewna oraz towrzyw drewnianych, dokonywanie operacji składowania i magazynowania materiałów, zabezpieczanie materiałów drewnianych przed wpływem...

  • Zobacz więcej