Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Stolarz
Miejsce pracy: Raciążek
Numer: StPr/22/0864
OBOWIĄZKI:
Prace przy produkcji stolarki budowlanej, obróbka mechaniczna, lakierowanie, okuwanie, silikonowanie, szklenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Raciążek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-12-05
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Godziszewy Dodane: 2022-12-02
    • czytanie rysunków, obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, szlifowanie , frezowanie i oklejanie mebli, łączenie części meblowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik stolarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Odolion Dodane: 2022-12-02
    • Obróbka artykułów drewnianych, szlifowanie bądź frezowanie, obsługa narzędzi, odczytywanie rysunków technicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej