Praca: Stylista

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Stylista
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/19/0790
OBOWIĄZKI:
Stylizacja fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zobacz podobne oferty

  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kamień Krajeński Dodane: 2019-12-11
    • strzyżenie, modelowanie, koloryzacja

  • Zobacz więcej
  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2019-12-11
    • wg.programu stażuWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Stylista

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2019-12-09
    • Fryzjerka damska (ewentualnie męska). Kompleksowa obsługa klienta.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe