Praca: Stylistka paznokci i rzęs


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Stylistka paznokci i rzęs
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0073
OBOWIĄZKI:
Manicure japoński, klasyczny, hybrydowy. Przedłużanie paznokci na formie. Uzupełnianie zelu na naturalnej płytce. Przedłużanie rzęs. Lifting rzęs.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kosmetyczka (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-02-23
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: kosmetyczka Wymagania inne: staz FEdKP (I) - Pauli

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-02-22
    • wykonywanie zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających, dbanie o porządek na miejscu pracy, umawianie zabiegów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej
  • Stylistka paznokci

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Laskowice (pow. świecki, gm. Jeżewo), Laskowice Dodane: 2024-02-19
    • Stylizacja paznokci (obsługa klientek salonu w zakresie wykonywania stylizacji paznokci, manicure, pedicure. Dbanie o czystość stanowiska pracy salonu. Promowanie usług salonu i...

  • Zobacz więcej