Praca: Support Engineer AWS

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software housey.

Obecnie do projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Support Engineer AWS
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Główne zadania:
  • Aktywny i pasywny monitoring z wykorzystaniem takich narzędzi jak Tealeaf, New Relic, Kibana, Slack
  • Obsługa znalezionych lub zgłoszonych problemów przez samodzielne działania lub koordynację z zespołami developerskimi
  • Przeglądanie i analiza logów
  • Wprowadzanie nowych narzędzi i usprawnianie istniejących poprzez samodzielną konfigurację lub współpracę z zespołami developerskimi.
  • Dbanie o dokumentację związaną z monitoringiem
  • Poszerzanie własnej wiedzy poprzez czytanie dokumentacji oraz udział w spotkaniach
  • Naprawa błędów w oprogramowaniu
  • Rotacyjne, dodatkowo płatne dyżury telefoniczne.
  • Współpraca z innymi zespołami i architektami
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z AWS (ECS, Fargate, EC2, IAM, S3, Lambda)
  • Znajomość Javy oraz Spring Boot
  • Znajomość Angular 8
  • Znajomość Jenkinsa
  • Proaktywność w proponowaniu rozwiązań i usprawnień
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość zagadnień I praktyczne doświadczenia z zakresu DevOps będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
Administratorem danych osobowych jest CORE SERVICES SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU (51-162) PRZY UL. JANA DŁUGOSZA60, KRS: 0000352373, NIP: 895 – 196 – 85 – 38, REGON: 021222856.
Celem przetwarzania danych osobowych jest rejestracja zapytań wyysyłanych za pomocą formularza kontaktowego i udzielenieodpowiedzi. Okres przetwarzania trwa 3 lata od otrzymania wiadomości przesłanej za pomocą formularza. Celem przetwarzania danychosobowych jest również dochodznie roszczeń i obrona przed roszczeniami w okresie 10 lat od zakończenia współpracy. Przetwarzaniedanych osobowych jest niezbędne do celów wywiązywaniu się z terminowego odpowiadania na pisma, terminowego realizowaniapłatności dla dostawców, dbania o jakość współpracy z kontrahentami i innymi stronami zainteresowanymi.
Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim, jak dostawcy usług IT (którzy świadczą usługidla CORE SERVICES SP. Z O.O.). W związku z tym, że przetwarzamy Państwa dane osobowe, mają Państwo prawo do żądania dostępu,sprostowania, usunięcia swoich danych osobowych lub ograniczenia ich przetwrzania, a także do wniesienia sprzeciwu co doprzetwarzania Państwa danych i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podaniedanych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkowało będzie niemożliwością obsługi zapytania wysłanego za pomocą fomularzakontaktowego i brakiem udzielania odpowiedzi.