Praca: Sushi master (nr 0997)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sushi master (nr 0997)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0997
OBOWIĄZKI:
samodzielne przygotowywanie sushi i potraw kuchni azjatyckiej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: kucharz kuchni azjatyckiej

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub kursy zawodowe oraz doświadczenie na stanowisku sushi master albo kucharz kuchni japońskiej, znajomość receptur do przygotowania potraw sushi, dobra organizacja pracy, umiejętność estetycznej prezentacji potraw, porozumiewanie się w języku angielskim i rosyjskim.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy