Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/23/0030
OBOWIĄZKI:
z
Miejsce pracy:

Wąbrzeźno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zobacz podobne oferty

  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Górny Dodane: 2023-01-29
    • Szycie odzieży dla służb mundurowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: obsługa maszyny szwalniczej

  • Zobacz więcej
  • Szwaczka maszynowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dolne Wymiary Dodane: 2023-01-14
    • szycie tapicerki, przeróbka odzieży, kompletowanie pokrowców Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętność szycia

  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: 2023-01-13
    • Szycie odzieży