Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Szwaczka
Miejsce pracy: Lubicz Górny
Numer: StPr/22/0645
OBOWIĄZKI:
Szycie odzieży dla służb mundurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

obsługa maszyny szwalniczej

Miejsce pracy:

Lubicz Górny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-06-29
    • - zapoznanie z maszynami szwalniczymi;- zapoznanie z rodzajami tkanin;- szycie maszyną szwalniczą overlock;- szycie dzianiny na overlocku 4-nitkowym;- obrzucanie tkaniny na overlocku...

  • Zobacz więcej
  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-06-27
    • zapoznanie się z dyspozycją produkcyjną oraz dokumentacją technologiczną wzorca odzieży w części dotyczącej sposobu szycia; włączanie i wyłączanie maszyny szwalniczej;...

  • Zobacz więcej
  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: 2022-06-26
    • Wg wymagań pracodawcy Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka ręczna

  • Zobacz więcej