Praca: Szwaczka/krawcowa(nr 3327)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Szwaczka/krawcowa(nr 3327)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3327
OBOWIĄZKI:
Szycie na maszynach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa mazyn szwalniczych typ stębnówka, owerlok

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Szwaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: oferta finasowana ze środków EFS RPO III.

  • Zobacz więcej
  • Szwaczka maszynowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dolne Wymiary Dodane: wczoraj
    • szycie tapicerki, przeróbka odzieży, kompletowanie pokrowcówWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność szycia

  • Zobacz więcej
  • Szwaczka maszynowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: 2020-11-19
    • szycieWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakUprawnienia: szycie na maszynie przemysłowej

  • Zobacz więcej