Praca: Szwaczka/operator maszyn do obróbki mat samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Szwaczka/operator maszyn do obróbki mat samochodowych
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/19/1069
OBOWIĄZKI:
- obszywanie lub lamowanie mat samochodowych - kontrola jakościowa wylamowanej lub obszytej maty samochodowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

przyuczenie do zawodu szwaczki

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu