Praca: Tapicer

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Tapicer
Miejsce pracy: Lisi Ogon
Numer: StPr/21/5234
OBOWIĄZKI:

tapicerowanie mebli, wyposażenia środków transportu, wykończenie i dekorowanie wyrobów tapicerskich, pikowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Tapicer*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: tapicerstwo

Wymagania inne:

znajomość specyfikacji pracy, umiejętność posługiwania się narzędziami tapicerskimi, obsługa elektronarzędzi, precyzja, znajomość kontroli jakości, dobry wzrok, czytanie rysunków roboczych, sporządzanie szkiców.

Miejsce pracy:

Lisi Ogon

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy