Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Technik administracji
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0551
OBOWIĄZKI:
sporządzanie korespondencji biurowej, sporządzanie róznego rodzaju pism z zastosowaniem techniki komputerowej,obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych,udzielanie informacji telefonicznie,wykonywanie czynności kancelaryjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu