Praca: Technik administracji


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Technik administracji
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/21/0728
OBOWIĄZKI:

pomoc w obsłudze Wydziiału Komunikacji, Transportu i Dróg

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Referent / Specjalista do Zespołu Radców Prawnych

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-01-18
    • referenta/specjalisty do Zespołu Radców Prawnych Miejsce pracy: Bydgoszcz ZADANIA obsługa administracyjna Zespołu Radców Prawnych w tym nadzór nad prawidłowym obiegiem...

  • Zobacz więcej
  • System Fault Coordinator [rekrutacja online]

  • NOKIA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-16
    • Localization: Wrocław Come create the technology that helps the world act together Nokia is committed to innovation and technology leadership across mobile, fixed and cloud...

  • Zobacz więcej