Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Technik administracji
Miejsce pracy: Jeziora Wielkie
Numer: StPr/22/0313
OBOWIĄZKI:

praca związana z w/w stanowiskiem

Miejsce pracy:

Jeziora Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik administracyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Waganiec Dodane: wczoraj
    • Prace administracyjne: archiwizacja dokumentów, pomoc w obsłudze sekretariatu, obsługa centrali telefonicznej, pomoc przy przygotowaniu pism urzędowych. Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. administracji

  • Gea Invest Sp. z o. o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Czynności na stanowisku: korespondencję między oddziałami, a Centralą wsparcie obszaru administracji (kadry/ księgowość/ marketing) koordynowanie obiegu dokumentacji i...

  • Pracownik administracyjno- biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-05-24
    • sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o prawidłowy jej obieg w firmie; prowadzenie ewidencji, rejestrów i zestawień; wykonywanie i odbieranie telefonów;...