Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Technik administracji
Miejsce pracy: Jeziora Wielkie
Numer: StPr/22/0927
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Jeziora Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista ds. Administracji Logistyki

  • Lafarge Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piechcin Dodane: 2022-12-01
    • Czym będziesz się zajmować? Rozliczanie faktur transportowych dla przewoźników kolejowych (outbound i inbound) Rozliczanie usług dodatkowych (załadunki, rozładunki, wagony w...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. Administracji Telemedycyny

  • Grupa Neuca Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-11-30
    • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wsparcie zarządu i pracowników spółki w bieżących sprawach administracyjnych, nadzorowanie obiegu korespondencji...